Тема цьогорічної події — “Війна в електромагнітному спектрі – змагання великих держав”. У світі, де геополітична напруга зростає, лідерство в електронних технологіях стає критично важливим для забезпечення безпеки та військової переваги.
Тому, ми активно стежимо за інноваціями у галузі та вивчаємо передові рішення, які формують майбутнє електронної війни. А також ділимося чималим досвідом нашої компанії з міжнародними партнерами та спільно вирішуємо, як здолати нові виклики, що постають на тлі зростаючої напруженості у світі.
]]>Нещодавно Forbes опублікувало статтю на основі інтерв’ю з Ярославом Калініним, директором компанії «Інфозахист», під заголовком «Дійшли до мільярда». У матеріалі розглядаються ключові аспекти діяльності компанії, а також її адаптація до нових умов.
Яким чином «Інфозахисту» вдалося подолати труднощі на початку війни: як масштабувалося виробництво та зросла команда в умовах повномасштабного вторгнення? Які виклики стоять перед компанією у 2024 році?
З повним текстом статті можна ознайомитись за посиланням: http://surl.li/mwoncc
]]>Провідне профільне видання Military Technology нещодавно оприлюднило цікавий матеріал на тему “The Battlefield’s Hearbeat” (автор Thomas Withington), де зокрема аналізуються сучасні військові технології та підходи у протистоянні російській агресії та обговорюється питання ролі держави, а також міжнародного та внутрішнього партнерства, у розвитку інновацій і впроваджені їх у військах.
Особлива увага в статті приділена застосуванню систем РЕБ для захисту українських військових позицій. У ній згадується активна участь компанії “Інфозахист” у забезпечені Сухопутних військ України інструментарієм – засобами радіоелектронної розвідки та радіоелектронної боротьби, для протидії ворожим атакам, у тому числі із застосування безпілотників різних типів.
Ярослав Калінін, директор компанії, також поділився власними думками щодо важливості практичних дій з боку держави в питанні впровадження інновацій, поточного розвитку засобів РЕБ в Україні та у противника, а також ролі В2В комунікацій у забезпеченні розвитку високотехнологічних галузей країни.
За детальною інформацією: https://monch.com/product/special-issue-eurosatory/
]]>В умовах повномасштабної війни проти росії важливо гуртуватися навколо єдиної мети — забезпечення наших захисників сучасними військовими технологіями для наближення перемоги
Саме інноваційні рішення та нестандартний підхід у протистоянні потужному агресору дозволять досягти поставлених цілей і, найголовніше, зберегти життя та здоров’я наших воїнів.
Ми розширюємо наші зусилля в цьому напрямку та приєднуємося до об’єднання Технологічні Сили України. Наша компанія стає асоційованим членом цієї організації і надалі докладатиме всіх необхідних зусиль для налагодження ще ефективнішої взаємодії держави та виробників озброєння і військової техніки, поширення знань про наші можливості та впровадження інноваційних рішень для Сил безпеки та оборони України.
]]>У Парижі стартувала одна з найбільших міжнародних оборонних виставок та конференцій Eurosatory 2024, яка триватиме з 17 по 21 червня. Це провідний захід, у рамках якого свою продукцію презентують виробники та розробники різноманітної наземної і повітряної техніки військового та подвійного призначення
Eurosatory 2024 є головною подією для професіоналів у сфері оборони і безпеки з усього світу. Захід є важливим майданчиком для промислових інновацій, на якому відбуваються практичні демонстрації, покази найсучаснішого обладнання та конференції на тему глобальних викликів у сфері безпеки та оборони. Цього року свою продукцію презентують понад 2000 компаній та асоціацій із 62 країн світу.
Компанія “Інфозахист” на українському стенді, який цього року організований державним зовнішньоторгівельним підприємством, «Спецтехноекспорт», демонструє низку власних рішень в сфері радіоелектронної розвідки та радіоелектронної боротьби. Зокрема, відвідувачі заходу мають можливість ознайомитися ефективним малогабаритним тактичним пеленгаційним комплексом «Пластун-РП-3000М» та багатофункціональним автоматизованим постом радіорозвідки «Апелла», а також із інформаційними матеріалами щодо нових рішень – системи виявлення про роботу БпЛА «Плутон» та системи протидії FPV дронам «Гідра».
Виставка Eurosatory 2024 ще тільки розпочалася, втім вже зрозуміло з огляду на представлені на ній рішення, що російсько-українська війна впливає на сучасні тенденції з розвитку озброєння та військової техніки. А Україна та її виробники диктують тренди майбутнього
]]>По завершенню Ukraine Recovery Conference 2024, у Берліні відбувся інший, не менш важливий захід – українсько-німецький форум оборонних індустрій «DFNC1: German Edition».
Захід був присвячений розбудові двосторонніх відносин між Україною та Німеччиною в сфері виробництва озброєння та розвитку обороно-промислових можливостей загалом.
У рамках заходу пролунало багато позитивних меседжів. Серед головного – німці визнають, що попри значні обсяги технічної та матеріальної підтримки, яку надає Німеччина Україні, вони не є достатніми і акцентували на рішучій готовності планомірно збільшувати ці обʼєми в майбутньому, доки це буде необхідно.
Також, віце-канцлер, Федеральний міністр економіки Роберт Габек та президент Федерації німецької промисловості Зігфрід Руссвурм закликали представників ключових оборонних підприємств Німеччини до розвитку співпраці з українськими компаніями та створенню спільних проєктів, що зміцнюватимуть і розвиватимуть військовий потенціал нашої держави і посилюватимуть обороноздатність всього цивілізованого світу перед загрозою, яку несе російська агресивна політика.
Українську делегацію на форумі очолював Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олександр Камишін. Він закликав західних партнерів використовувати унікальні можливості інвестицій в оборонну промисловість України. Керівниця defense-tech кластеру Brave1 Наталія Кушнерська, представила присутнім німецьким підприємцям вдалі приклади проєктів, що вже були реалізовані за підтримки кластеру і наразі вже використовуються нашими військовими на фронті
Впродовж бізнес-частини відбувався обмін думками між представниками бізнесів, військовими та індустріальними асоціаціями. Директор компанії «Інфозахист» Ярослав Калінін провів низку плідних зустрічей з представниками збройних сил та Міноборони Німеччини та ключових гравців галузі.
Участь Інфозахисту в події такого рівня не тільки закріплює і розвиває бізнес-стосунки компанії з партнерами, а й сприяє появі нових можливостей і спільних проєктів
]]>Компанія “Інфозахист” бере участь у важливій події – міжнародній конференції Ukraine Recovery Conference 2024, яка проходить у Берліні 11-12 червня 2024 року. URC2024 це міжнародний захід, головною метою якого є об’єднання зусиль партнерів та друзів України з відновлення нашої країни.
Конференція проходить щорічно, втім цього року вона стала найбільш представницькою і окрім цивільного аспекту (відбудова міст, розвиток освіти, бізнесу, впровадження реформ, тощо), також зосереджена на розвитку українських оборонно-промислових можливостей
На майданчику URC2024 зібралися лідери держав, очільники міжнародних організацій та інституцій, бізнесу та громадянського суспільства.
Під час відкриття URC2024 перед учасниками виступили Олаф Шольц (канцлер Німеччини), Урсула фон дер Ляєн (президентка Європейської комісії). Їхні вступні промови відзначали рішучу готовність ЕС гарантувати планомірну фінансову та військову підтримку Україні, яка стоїть на захисті Європи перед агресором.
Президент України Володимир Зеленський, у вступній промові подякував за міжнародну підтримку і висловив впевненість, що конференція створить надійне підґрунтя для підписання конкретних інвестиційних угод, що забезпечать підтримку України.
Ми віримо у силу спільної праці та обміну ідеями для розвитку країни. Наша компанія завжди прагне бути активним учасником у важливих громадських та професійних ініціативах, спрямованих на підвищення обороноздатності країни та безпеки для громадян України.
]]>За фінансової підтримки компанії «Інфозахист» та організацій-патнерів, українські військові прийняли участь у марафоні Soldier Field 10 в Чикаго, США
Ця подія відбулася перед Днем пам’яті в рамках вшанування ветеранів та загиблих воїнів.
Військові ветерани, які брали участь у заході, проявили справжній дух незламності і продемонстрували феноменальні результати. У складі української команди було понад 20 учасників, серед яких 11 діючих офіцерів ЗСУ, генерал-майор у відставці, а також поранені українські військові, які проходили реабілітацію у США.
Цей захід став втіленням єдності і міжнародної підтримки України в боротьбі за свободу!
Ми вдячні, що стали частиною цього спільного заходу та висловлюємо подяку організаторам і партнерам: Ветеранська Десятка / Veterans Dozen Foundation, Благодійна організація “Благодійний фонд “Весна”, Kyiv Committee of Chicago Sister Cities International, Revived Soldiers Ukraine, Soldier Field 10, Help Heroes Of Ukraine
Прочитати матеріал ви можете за посиланням: Українські військові взяли участь в благодійному ветеранському забігу в Чикаго (espreso.tv)
]]>DOU Day 2024, став майданчиком не лише для обговорення досягнень українських ІТ-компаній, проведення зустрічей і обміну ідеями, а й платформою для презентації продукції DefenceTech від низки вітчизняних виробників.
Компанія “Інфозахист” представила на власному стенді випробувану роками і реальними бойовими умовами малогабаритну тактичну систему радіорозвідки “Пластун-РП-3000М”, яка викликала значний інтерес серед відвідувачів.
DOU Day 2024 став важливим кроком у розвитку та розширенні кола наших контактів. Ми щиро віримо у важливість подібних заходів для розвитку української технологічної спільноти
]]>Ключова міжнародна виставка та конференція в галузі РЕР, РЕБ, кібербезпеки та AOC Europe 2024 цього року проходить у столиці Норвегії, Осло.
Ця подія об’єднує представників урядів, оборонних відомств, промисловості та науково-дослідних установ для активного обміну ідеями, досвідом та передовими досягненнями в галузі.
І звичайно АОС-2024 не залишається поза увагою «Інфозахисту». Окрім вже відомих виробів – «Пластун-РП-3000», «Апелла», «Хортиція-М», цього року на експозиційному стенді компанії представлені найбільш актуальни засоби, такі як система попередження про БпЛА “Плутон” та засіб протидії FPV “Гідра”, які викликають окрему увагу з боку відвідувачів заходу.
Дякуємо організаторам – Association of Old Crows за можливість представити наші розробки та обмінятися досвідом і знаннями з колегами з усього цивілізованого світу. Слід зазначити, що жоден з представників РФ та їхніх злочинних поплічників не був допущений навіть близько до місця проведення виставки, що добре свідчить про ставлення гордих норвегів до країни агресора, яке ми повністю поділяємо.
Слава Україні!
]]>