​ІНФОЗАХИСТ пройшов міжнародну сертифікацію якості ISO 9001-2015

10 Червня, 2021

У травні 2021 року НВЦ «Інфозахист» успішно пройшов сертифікований аудит науково-дослідної діяльності у галузі розробки програмного та апаратного забезпечення, обчислювальної техніки, електроніки та радіотехніки, а також виробництва електронних пристроїв та радіотехніки і надання послуг з впровадження продукції компанії.

Сертифікат ISO 9001-2015 – результат багаторічного вдосконалення якості виробництва продуктів «Інфозахист». Вже зараз кожен приймач та пристрій перевіряється за допомогою надсучасних підходів до тестування.

Cертифікат ISO 9001-2015, отриманий НВЦ «Інфозахист»

Компанія створила інноваційний автоматизований стенд вимірювання даних для підтвердження заявлених технічних характеристик приладів. «Інфозахист» автоматизував систему вибору методики вимірювання та співставлення показників для максимально точних результатів і виключення людського фактору, в тому числі для тестування власного обладнання.

Протестувати систему особисто можна буде на виставці «Зброя та Безпека» 15-18 червня 2021 р. у Міжнародному виставковому центрі.


На виставці НВЦ «Інфозахист» представить на власному стенді продукцію у таких сферах:

Чекаємо вас на стенді 1А-11 на міжнародній виставці «Зброя та безпека-2021», що відбудеться 15-18 червня у МВЦ за адресою: м. Київ, Броварський проспект, 15.