​ІНФОЗАХИСТ пройшов міжнародну сертифікацію якості ISO 9001-2015

10 Червня, 2021

У травні 2021 року НВЦ «Інфозахист» успішно пройшов сертифікований аудит науково-дослідної діяльності у галузі розробки програмного та апаратного забезпечення, обчислювальної техніки, електроніки та радіотехніки, а також виробництва електронних пристроїв та радіотехніки і надання послуг з впровадження продукції компанії.

Сертифікат ISO 9001-2015 – результат багаторічного вдосконалення якості виробництва продуктів “Інфозахист”. Вже зараз кожен приймач та пристрій перевіряється за допомогою надсучасних підходів до тестування.

Cертифікат ISO 9001-2015

Ми створили інноваційний автоматизований стенд вимірювання даних для підтвердження заявлених технічних характеристик приладів.

“Інфозахист” автоматизував систему вибору методики вимірювання та співставлення показників для максимально точних результатів і виключення людського фактору, в тому числі для тестування власного обладнання.

Протестувати систему особисто можна на виставці «Зброя та Безпека» 15-18 червня 2021 р. у Міжнародному виставковому центрі.


ІНФОЗАХИСТ представить такі сфери:

  1. радіоелектронна розвідка;
  2. радіотехнічна розвідка;
  3. розвідка за відкритими джерелами данних;
  4. розробка оптико-електронних систем;
  5. розробка алгоритмів траєкторної обробки;
  6. технічний захист інформації;
  7. автоматизація вимірювань з використанням обладнання Rohde & Schwarz;
  8. кабельні збірки та роз’єми Fischer Connectors.

Чекаємо вас на міжнародній виставці «Зброя та безпека» 15-18 червня 2021 р. у МВЦ (м. Київ, Броварський проспект, 15), стенд 1А-11.