Послуги

Розробка спеціального програмного забезпечення

Компанія ”Інфозахист” пропонує повний цикл розробки спеціального програмного забезпечення, послуги ІТ аутсорсинга - розробку ПЗ під замовлення та створення різноманітних аналітичних систем та додатків.
Пропозиція поєднує побудову концепту, власне розробку, тестування та тривалий технічний супровід після здачі проекту.
Програмне забезпечення, що ми реалізуємо для наших замовників, дозволяє вирішити, як повсякденні завдання, так і проблеми рівня mission-critial. Розробка ПЗ здійснюється командою кваліфікованих спеціалістів, що мають багаторічний досвід у сфері ІТ.

На всіх етапах реалізації проекту, починаючи від аналізу вимог і проектування системи, від розробки рішення до впровадження та навчання користувачів - наша компанія концентрує зусилля на досягненні конкретних результатів щодо задоволення потреб та запитів клієнтів.
Ви можете бути впевнені, що вибір рішення ПЗ від ”Інфозахист” - Ваше Правильне Рішення!

Розробка апаратних рішень

На шляху між виникненням ідеї щодо роботи електронного пристрою та його виробництвом не обійтися без вкрай важливого етапу - побудови схемотехніки, а саме: створення моделі та розробки електронної схеми.
Компанія ”Інфозахист” пройде разом з Вами весь цей шлях, адже саме ми здійснюємо програмно - апаратну розробку з використанням FPGA будь-якої складності та розробку електроніки на замовлення, не створюючи складностей для Вас.

Професіоналізм співробітників компанії дозволяє вирішувати нестандартні задачі при проектуванні, створенні хитромудрих унікальних зразків електронної техніки, а їх впровадження, тестування, технічний супровід та обслуговування є невід’ємним атрибутом послуг, що надаються компанією.

Ми пропонуємо нашим клієнтам також:

  • розробку електронних пристроїв будь-якої складності;

  • виготовлення дослідних зразків;

  • створення програмного забезпечення;

  • модернізацю електронного обладнання замовника тощо.

Завдяки щоденному вдосконаленню, оволодінню новітніми знаннями та технологіями, досвіду, накопиченому за роки існування компанії - ми розробляємо, створюємо і впроваджуємо сучасні, конкурентноспроможні, якісні, функціональні електронні пристрої та програмне забезпечення.