​Інфозахист взяв участь у міжнародній виставці АОС Europe

18 Травня, 2023

Компанія Інфозахист взяла участь у міжнародній спеціалізованій виставці та конференції АОС Europe, яка проходила 15-17 травня 2023 року у місті Бонн, Німеччина. Нагадаємо, даний захід організовується Association of Old Crows впродовж останніх 25 років і відбувається щорічно в різних регіонах світу. Під час АОС Europe презентуються та обговорюються нові технологічні рішення в сфері радіоелектронної розвідки та радіоелектронної боротьби, кіберелектромагнітній діяльності, інформаційних операціях та інших можливостях, пов’язаних з інформацією.

Продукція Інфозахисту привернула особливу увагу з боку представників військових структур та оборонних відомств провідних західних країн. Вони високо оцінили нашу продукцію в сфері РЕР. Найбільше уваги привернули рішення компанії в напрямку радіотехнічної розвідки. Важливим для наших потенційних партнерів було те, що апаратура Інфозахисту успішно застосовується в реальних бойових умовах. СЕО компанії, Ярослав Калінін, провів презентацію на закритій конференції в рамках заходу, де були представлені напрацювання компанії щодо радіоелектронних засобів, які використовуються армією рф у війні проти України. Його доповідь викликала жвавий інтерес серед учасників виставки та журналістів.

Переконані, що налагоджені на АОС зв’язки стануть основою для розвитку співпраці з іноземними партнерами та подальшого вдосконалення наших технічних засобів для радіомоніторингу. Щиро дякуємо організаторам заходу за чудову можливість для співпраці та обміну ідеями, і продовжуємо працювати над розвитком сучасних технологій, заради зміцнення репрезентації оборонної галузі України в світі, а насамперед з метою забезпечення впевненості всіх українців в безпечному майбутньому для нашої країни після перемоги!