Про нас

НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР «ІНФОЗАХИСТ» є представником комерційного сектора оборонної галузі України, розробляє програмні та апаратні рішення для силових структур України.

Напрямки діяльності

Компанія пишається тим, що за 20 років з колективу однодумців, котрі взялись за удосконалення системи інформаційної безпеки нашої держави, перетворилась у команду експертів з дослідно-конструкторської роботи та створення нових технологій.

Інтелектуальні активи

Завдяки власній програмі досліджень і розробок фахівці компанії «Інфозахист» здатні не лише створити рішення під задачі клієнта, а й перевірити їх дієвість у реальних умовах використання. Команда НВЦ «Інфозахист» має багаторічний практичний досвід застосування новітніх технологій у зонах ведення бойових дій.

Технологічні можливості

Розробка і виробництво вбудованих систем

Науково-виробничий центр «Інфозахист»  має власний відділ розробки вбудованих систем, що поєднує між собою апаратні рішення і потужне програмне забезпечення з користувацьким інтерфейсом.

Компанія підтримує розробку вбудованих систем на кожному етапі життєвого циклу продукту, починаючи від прототипу і закінчуючи технологічною підготовкою серійного виробництва. Ми розробляємо на замовлення вбудовані програмні рішення для застосування у військовій галузі, секторі зв’язку тощо.

Наша команда з досліджень та розробок оснащена сучасним обладнанням Rohde & Schwarz, що дозволяє нам проводити дослідження та контролювати результат, отриманий на кожному етапі розробки.

Наш експериментальний монтажний майданчик обладнаний монтажним обладнанням Kurtz Ersa для проведення робіт з прототипами будь-якої складності.

Тестування

Компанія має власне експериментальне виробництво. Ми маємо успішний досвід у проектуванні та випробуванні високошвидкісних ліній (JESD204b, 10GBase-TX), створенні випробувальних стендів для радіочастотного та цифрового обладнання тощо.

Процеси вимірювання та перевірки проводяться на високоточному вимірювальному обладнанні від світових виробників, включаючи Rohde & Schwarz. Інженери відділу контролю якості мають підтверджений досвід у галузі випробувань відповідно до міжнародних програм сертифікації.

Екосистема

Наші рішення для радіорозвідки

  • ХОРТИЦЯ-М – мобільний комплекс радіорозвідки на автомобільному шасі з високою прохідністю і автономністю
  • APELLA – багатофункціональний автоматизований пост радіорозвідки діапазону 25-6000 МГц
  • MINERVA – широкосмуговий радіомоніторинговий приймач діапазону 25-40000 МГц з миттєвою смугою огляду 800 МГц
  • AURIS-R6000 – програмно-визначальний (SDR) приймач діапазону 0,5-6000 МГц
  • PLASTUN-RP3000 – малогабаритний тактичний пеленгаційний комплекс діапазону 25-3000 МГц

Мобільний комплекс радіорозвідки ХОРТИЦЯ-М з 2018 року постачається за державним оборонним замовленням (ДОЗ) в Збройні сили України.

Якість і досвід

Наші замовники

Компанія співпрацює з державними та приватними замовниками в Україні і за кордоном. Продукція НВЦ «Інфозахист» випробувана та успішно застосовується у зоні бойових дій силовими структурами та спецслужбами.