​ІНФОЗАХИСТ став офіційним дистриб’ютором компанії FISCHER CONNECTORS

25 Березня, 2021

Раді повідомити вам, що на початку 2021 року НВЦ «Інфозахист» став офіційним дистриб’ютором міжнародної корпорації Fischer Connectors в Україні. Тепер до нашого продуктового портфеля додалось більше 30 тисяч високоякісних електричних, оптичних та гібридних роз’ємів. Крім того, НВЦ «Інфозахист» пропонує послуги з виготовлення кабельних збірок під вимоги замовника.

Компанія Fischer Connectors більше 65 років займається розробкою, виробництвом та дистрибуцією високоякісних роз’ємів. Вироби компанії відрізняються високою надійністю та стійкістю при експлуатації в жорстких середовищах, широко застосовуються в промисловості, оборонній, аерокосмічній, транспортній галузі, сфері захисту та безпеки. Продукція Fischer Connectors відповідає міжнародним стандартам якості, включаючи ISO 9001, ISO 13485, ISO 14001, OHSAS 18001, REACH та RoHS.

Асортимент продуктів Fischer Connectors включає 5 серій виробів: Core, UltiMate, FiberOptic, MiniMax та Freedom – що розроблені для задоволення потреб високонадійного підключення, мініатюризації, високошвидкісної передачі даних, герметизації, зносостійкості. З’єднувачі виготовляються з таких матеріалів, як латунь, нержавіюча сталь, алюміній, пластик. Їх конструкція та конфігурація варіюються від мініатюрних та високощільних конекторів сигналу та живлення до компактних, міцних та герметичних роз’ємів, виготовлених для роботи в екстремальних умовах.

Пропонуємо послуги з проектування та виробництва кабельних збірок

НВЦ «Інфозахист» має великий досвід в проектуванні та виробництві кабельних збірок, зокрема для потреб оборонної галузі, для роботи в суворих умовах. Компанія пропонує замовникам надійні рішення під їх вимоги, що відрізнятимуться надміцною надійністю, простотою інтеграції та зручністю використання.