​ІНФОЗАХИСТ підтримує відкриття нової спеціальності у Житомирському військовому інституті

30 Квітня, 2021

Наразі Житомирський військовий інститут імені С. П. Корольова проходить акредитацію на відкриття нової спеціальності – «125 Кібербезпека». В навчальному закладі працює експертна група Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти. Проведення акредитаційної експертизи відбувається у віддаленому режимі.

Так, 28.04.2021 року директор компанії «Інфозахист» Ярослав Калінін був присутній на одній з таких відкритих зустрічей, адже компанія має безпосереднє відношення до діяльності кафедри захисту інформації та кібербезпеки. На онлайн-зустрічі були присутні потенційні замовники спеціальності як з державного (представники військових частин), так і приватного сектору, тобто майбутні роботодавці випускників.

Ярослав Калінін висловив свою позицію щодо необхідності відкриття даної спеціальності, детальності, сучасності, всеохопності навчальної програми і її відповідності сучасним викликам кіберсуспільства.

Саме на базі кафедри захисту інформації та кібербезпеки наразі планується відкриття нової спеціальності. І саме на її базі у 2020 році завдяки матеріально-технічній підтримці НВЦ «Інфозахист» було відкрито Кіберполігон. Даний навчальний майданчик для досліджень допомагатиме курсантам та студентам новоствореної спеціальності моделювати загрози в кіберпросторі та одразу відпрацьовувати протидію їм у лабораторних умовах.

Частина обладнання та навчальних матеріалів Кіберполігону, участь в організації та оснащенні якого брав НВЦ “Інфозахист”

Проведення акредитаційної експертизи ще триватиме найближчим часом, тому бажаємо Житомирському військовому інституту імені С. П. Корольова якнайскорішого відкриття спеціальності «125 Кібербезпека» освітньої програми «Кібербезпека». Ми ж продовжуватимемо співпрацю з навчальним закладом та чекатимемо кваліфікованих випускників в стінах компанії «Інфозахист» у майбутньому.