​“ІНФОЗАХИСТ” представив нові розробки у сфері радіотехнічної розвідки на Міжнародному оборонному інвестиційному форумі

13 Серпня, 2021

12 серпня компанія “ІНФОЗАХИСТ” в рамках Міжнародного оборонного інвестиційного форуму України, що відбувся на території КПІ ім. Ігоря Сікорського, презентувала як нові зразки продукції у сфері радіотехнічної розвідки (GEKATA – комплекс радіотехнічної розвідки на базі БпЛА) інноваційні рішення в сфері оптико-електронної розвідки (система виявлення загроз “Бастет”), систему автоматичного управління вогнем, так і продукцію, яка вже пройшла бойовий досвід та постачається до ЗСУ з 2016 року (малогабаритну тактичну систему радіорозвідки “Plastun RP-3000”, мобільний комплекс радіоелектронної розвідки “Хортиця-М”).

Стенд компанії “ІНФОЗАХИСТ” відвідав Віце-прем’єр-міністр України – Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський, ректор КПІ ім.Ігоря Сікорського Михайло Згуровський, представники Кабінету Міністрів України, ДК “УкрОборонПром”, інших державних органів, дипломатичного корпусу іноземних держав, силових структур, спецслужб та іноземних інвесторів.

COMINT and ELINT products
Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський біля стенду компанії “ІНФОЗАХИСТ”

Відвідувачі Форуму звернули особливу увагу на комплекс радіотехнічної розвідки на базі БпЛА (PD-2) GEKATA.

Комплекс GEKATA здатен вести радіотехнічну розвідку (здійснювати пошук, виявляти, класифікувати та ідентифікувати імпульси сигналів радіолокаційних станцій, засобів радіоелектронної боротьби, протиповітряної оборони, літаків у режимі реального часу) на відстані 450 км та забезпечити постійне цілодобове спостереження за радіотехнічною обстановкою в робочому діапазоні від 2 до 18 ГГц. Робота над Комплексом йде у партнерській співпраці з компанією Ukrspecsystems.

Делегація біля стенду компанії “ІНФОЗАХИСТ”

Дякуємо усім за проявлений інтерес до продукції компанії “IНФОЗАХИСТ”. Ми продовжуємо роботу над новими розробками, про які будемо інформувати й надалі.

Демонстрація продукції компанії “ІНФОЗАХИСТ”