​ІНФОЗАХИСТ та ВІТІ ім. Героїв Крут підписали угоду про співробітництво

10 Березня, 2021

На початку березня між Військовим інститутом телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут та ТОВ «НВЦ «Інфозахист» було підписано угоду про співробітництво та організацію взаємовідносин в науково-технічних питаннях в сфері розробки засобів передачі, обробки та захисту інформації, в тому числі:

  • технічного та криптографічного захисту інформації;
  • розробки та дослідження ефективності комплексних систем захисту інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах;
  • розробки засобів телекомунікації та обробки інформації й т.ін.

Угода дозволить підвищити рівень наукових досліджень та розробку інноваційних рішень, якість навчального процесу при підготовці студентів, курсантів, аспірантів і докторантів, а також кадрового забезпечення навчального процесу.

Нове найсучасніше обладнання від партнера компанії Rohde & Schwarz у лабораторіях компанії «Інфозахист» дозволить проводити тестування та апробацію дослідних зразків, відкриті заняття та тренінги.

Обладнання Rohde & Schwarz у лабораторіях НВЦ «Інфозахист»

Це не вперше коли НВЦ «Інфозахист» допомагає ВІТІ ім. Героїв Крут, у 2018 році компанія передала програмно-визначальну радіосистему Plastun SDR. Тим самим розпочала успішне співробітництво та сприяння підвищенню якості навчального процесу.

Допомагаємо у навчанні професійних кадрів заради сильної України!