​Перший день XVII Міжнародної спеціалізованої виставки ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА-2021

16 Червня, 2021

Вчора, 15 червня 2021 року, відбулось відкриття міжнародної виставки «Зброя та Безпека» у МВЦ. ІНФОЗАХИСТ на власному стенді 1-А11 представив нові розробки, а також обладнання, яке вже випробуване бойовим досвідом.

Стенд компанії «Інфозахист» відвідав Віце-прем’єр-міністр України – Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський. Він підкреслив важливу роль для захисту держави у втіленні власних наукових та інженерно-конструкторських розробок, створенні нової військової техніки.

Віце-прем’єр-міністр України Олег Уруський та директор НВЦ «Інфозахист» Ярослав Калінін

Також перемовини щодо поточних проектів та співпраці у нових напрямках компанії відбулись з Міністром оборони України, військовим та державним діячем Андрієм Тараном; Головнокомандувачем Збройних сил України, Начальником Генерального штабу, генерал-полковником Русланом Хомчаком; Головою Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, підполковником Юрієм Щиголем.

Іноземні делегації та гості на стенді компанії «Інфозахист»

Відзначено високі досягнення у роботі НВЦ «Інфозахист» для захисту держави, зокрема – втілення власних наукових розробок у галузях радіоелектронної та радіотехнічної розвідки. Партнери, клієнти, журналісти, численні іноземні та українські делегації протягом дня не покидали стенду компанії.

Виставка ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА триватиме до 18 червня.
Будемо раді особистій зустрічі на стенді 1-А11
.

Слідкуйте за новинами з виставки на нашому сайті та у соціальних мережах компанії.