​Компанія Інфозахист активізувала співпрацю з українськими благодійними фондами

31 Січня, 2023

Завдяки співпраці з Благодійним Фондом Сергія Притули / Serhiy Prytula Charity Foundation та Фондом “Повернись Живим” за останні кілька місяців вдалося успішно реалізувати ряд проектів спрямованих на підвищення обороноздатності країни.

Заради забезпечення української армії найкращим обладнанням для радіоелектронної розвідки компанія Інфозахист активно співпрацює з благодійними організаціями та волонтерськими фондами.

Результатом співпраці компанії з Благодійним Фондом Сергія Притули / Serhiy Prytula Charity Foundation та Управлінням радіоелектронної та кіберборотьби Командування сил підтримки ЗСУ, стало створення комплексного рішення, що має значно підвищити поінформованість наших військових у навколишній радіоелектронній обстановки, в першу чергу, в контексті протидії ворожим дронам.

Адже цю війну, без перебільшення, можна назвати першою масштабною війною дронів. Вони відіграють надважливу роль в процесі моніторингу наземної обстановки, виявлення наземних цілей, наведення артилерії, тощо. Тож їх виявлення та визначення місцеположення надає можливість нашим передовим частинам оперативно відреагувати та вжити заходів у відповідь.

Слід зазначити, що реалізація цього проекту була б неможливою без участі іноземних партнерів, які надали сучасне технологічне обладнання, інтеграцію якого на мобільне шасі виконала наша компанія. В результаті, військові отримали гарний інструмент для своєчасного попередження наших військових про появу БпЛА, які використовує противник. Комплект обладнання, що здатне виявляти сигнали телеметрії та керування дронів в широкому спектрі радіочастот, розміщене на надійному автомобільному шасі, яке забезпечує високу мобільність та комфортні умови для роботи оператора. Продумана система розгортання обладнання дає можливість швидкого переведення комплексу із транспортного положення в «бойове» і займає не більше 20 хвилин. Спрямовані у військові підрозділи комплекси стануть надійним захистом для артилерійських розрахунків та інших бойових частин.

Прикладом ефективної співпраці з фондом «Повернись Живим» стала проведена наприкінці минулого року велика кампанія з передачі до збройних сил 15 комплектів технічних засобів для пошуку та виявлення електромагнітних випромінювань. Завдяки ним оператори тактичних підрозділів отримали можливість вчасно виявляти радіочастоти, що використовує противник та здійснювати перехоплення повідомлень в аналогових та цифрових системах зв’язку. Передані компанією Інфозахист до фонду комплекти вже використовуються військовими підрозділами тактичної ланки на фронті, де вони якісно вирішують поставлені завдання з пошуку та радіоперехоплення. 

Це не єдині приклади того, як тісно компанія Інфозахист співпрацює з волонтерськими організаціями. Наразі триває робота над наступними проєктами, які спрямовані на реалізацію основної мети компанії – посилення обороноздатності країни та наближення Перемоги!