​Spectrum Editor – новий програмний засіб автоматизації процесу обробки комплексних квадратурних сигналів

8 Лютого, 2023
Spectrum Editor дозволяє обробляти IQ-файли незалежно від їх розміру та походження сигналу

З метою підвищення ефективності проведення експертизи складних сигналів, що можуть бути зафіксовані в результаті радіоспостережень, в НВЦ «Інфозахист» створено новий програмний засіб – Spectrum Editor. Він дозволяє автоматизувати процес обробки сигналів РЛС, телеметрії дронів, телекомунікаційних систем, засобів захищеного зв’язку та інших квадратурних сигналів будь-якого походження.

Використання Spectrum Editor значно полегшує технічний аналіз та декодування сигналів. Вбудовані інструменти для точного ручного та автоматичного вимірювання параметрів сигналу, значно пришвидшують процес обробки та класифікації. Програмний засіб оснащений розширеними функціями з комплексного частотного перенесення, децимації, передискретизації та фільтрації квадратурних сигналів. 

Спеціалізовані аналізатори та декодери цифрових протоколів, які можна підключати у вигляді плагінів, дозволяють виконувати широкий спектр спеціальних операцій з сигналами DMR, TETRA та NXDN, а також рекомбінацію систем з ППРЧ.

Spectrum Editor, це потужний засіб для первинного технічного аналізу, який допомагає визначати приналежність сигналів до відповідних джерел радіовипромінення, робити висновки з отриманих розвідданих, виконувати систематизацію спостережень, готувати наочні звіти та презентації, що можуть бути використані в прогнозуванні дій противника та своєчасному визначенні заходів у відповідь.