​«ІНФОЗАХИСТ» провів навчання у сфері радіоелектронної розвідки для молоді українського «Пласту»

20 Серпня, 2021

Днями ми долучилися до освітніх занять в юнацькому військово-патріотичному таборі, який традиційно організовує «Пласт» (Національна Скаутська Організація України) вже протягом 25 років на всій території України. 

Цьогоріч табір проходить в Житомирській області на базі № 199 навчального центру Десантно-штурмових військ Збройних Сил України. 

В рамках навчання представники компанії “ІНФОЗАХИСТ” подарували молоді з “Пласту” комплект радіостанцій. 

Окрім навчання, ми ознайомили юних скаутів з технікою, оскільки серед учасників цього табору є як майбутні інженери (яких ми з радістю зробимо частиною нашої команди), так і військові (з якими тісно співпрацюємо), а також активні громадяни нашої країни. 

Молодь із “Пласту” засвоїла нові знання знаходити місцеположення за допомогою пристрою, що носить горде ім’я “ПЛАСТУН”. 

Хлопці та дівчата із молодіжного “Пласту” швидко опанували керування  малогабаритним тактичним пеленгаційним комплексом “PLASTUN RP-3000”, по черзі виконуючи роль операторів. Сподіваємося, що у майбутньому вони стануть кваліфікованими фахівцями з радіоелектронної розвідки.

Цей спекотний та продуктивний день став ще одним натхненням для команди компанії «ІНФОЗАХИСТ» і надав сили створювати нові і нові вироби, що вірно служитимуть нашій країні.