Співпраця передбачає взаємні розробки спільних проєктів у сфері радіоелектроніки, зокрема, виконання науково-дослідних, дослідно-конструкторських та інших видів наукових робіт.
Співробітництво активізується у сфері спільної організації науково-дослідних семінарів, тренінгів, майстер-класів для студентів. Окрім цього, студенти кафедри успішно проходять стажування в нашій компанії – відділ програмування ПЛІС (FPGA) та цифрової обробки сигналів (DSP).
Викладачі із кафедри КЕОА також активно долучаються до контрактних прикладних розробок. Планується співпраця у дипломних проєктах та інших наукових роботах по зазначених вище напрямках.
Перспективними напрямами співпраці є створення спеціалізованих обчислювачів на мікросхемах програмованої логіки (FPGA), програмування систем на кристалі, роботи з цифрової обробки сигналів, SDR-приймачах і розробка швидкісних друкованих плат.
Нове найсучасніше обладнання від партнера компанії Rohde & Schwarz у лабораторіях компанії «Інфозахист» дозволить проводити тестування та апробацію дослідних зразків, відкриті заняття та тренінги для студентів та аспірантів.
Нагадаємо, що це вже не вперше, коли НВЦ “ІНФОЗАХИСТ” співпрацює із вищими учбовими закладами. Так, у 2020 році НВЦ “ІНФОЗАХИСТ” відкрив “Кіберполігон” у Житомирському військовому інституті імені С. П. Корольова , а також активно співпрацював з Національним університетом оборони України ім. Івана Черняховського, Військовим інститутом телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут та іншими ВНЗ.
Будемо раді співпраці з іншими навчальними закладами, адже дане партнерство має важливе значення для розвитку сектору безпеки і оборони України.