​Між КПІ імені Ігоря Сікорського та НВЦ “ІНФОЗАХИСТ” було підписано угоду про співробітництво та партнерство

17 Вересня, 2021
This image has an empty alt attribute; its file name is news18_inside.jpg
Cпівробітництво між кафедрою конструювання електронно-обчислювальної апаратури (КЕОА ) КПІ імені Ігоря Сікорського” та НВЦ “ІНФОЗАХИСТ”

Співпраця передбачає взаємні розробки спільних проєктів у сфері радіоелектроніки, зокрема, виконання науково-дослідних, дослідно-конструкторських та інших видів наукових робіт.

Співробітництво активізується у сфері спільної організації науково-дослідних семінарів, тренінгів, майстер-класів для студентів. Окрім цього, студенти кафедри успішно проходять стажування в нашій компанії – відділ програмування ПЛІС (FPGA) та цифрової обробки сигналів (DSP).

Викладачі із кафедри КЕОА також активно долучаються до контрактних прикладних розробок. Планується співпраця у дипломних проєктах та інших наукових роботах по зазначених вище напрямках.

Перспективними напрямами співпраці є створення спеціалізованих обчислювачів на мікросхемах програмованої логіки (FPGA), програмування систем на кристалі, роботи з цифрової обробки сигналів, SDR-приймачах і розробка швидкісних друкованих плат.

Нове найсучасніше обладнання від партнера компанії Rohde & Schwarz у лабораторіях компанії «Інфозахист» дозволить проводити тестування та апробацію дослідних зразків, відкриті заняття та тренінги для студентів та аспірантів.

This image has an empty alt attribute; its file name is photo1631805617-1024x768.jpeg
Обладнання від компанії Rohde & Schwarz у лабораторіях НВЦ «ІНФОЗАХИСТ»

Нагадаємо, що це вже не вперше, коли НВЦ “ІНФОЗАХИСТ” співпрацює із вищими учбовими закладами. Так, у 2020 році НВЦ “ІНФОЗАХИСТ” відкрив “Кіберполігон” у Житомирському військовому інституті імені С. П. Корольова , а також активно співпрацював з Національним університетом оборони України ім. Івана Черняховського, Військовим інститутом телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут та іншими ВНЗ.

Будемо раді співпраці з іншими навчальними закладами, адже дане партнерство має важливе значення для розвитку сектору безпеки і оборони України.