​Підсумки міжнародної виставки ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА 2021

25 Червня, 2021

Завершилась XVII міжнародна виставки «Зброя та Безпека-2021», на якій компанія «Інфозахист» представила ряд своїх розробок за актуальними напрямками української оборонної галузі: 

Протягом виставки стенд компанії відвідали Віце-прем’єр-міністр України – Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський, Міністр оборони Андрій Таран,  Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-полковник Руслан Хомчак. А також представники  Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, інших силових структур, спецслужб та державних органів України.

Велика зацікавленість продуктами компанії була продемонстрована з боку іноземних замовників, представників посольств інших держав та міжнародних ЗМІ.

Відвідувачі на стенді компанії «Інфозахист»

На стенді були представлені як нові, так і випробувані роками бойового досвіду продукти виробництва НВЦ «Інфозахист» та партнерів компанії. Зокрема малогабаритний тактичний пеленгаційний комплекс PLASTUN-RP3000, що використовується українськими військовими з 2016 року та кожного місяця отримує оновлення програмного забезпечення. 

«Останнє оновлення даного обладнання вийшло на новий рівень щодо функціональних можливостей. Даний тип обладнання ефективно дозволяє виконувати ті задачі, які інші компанії (в тому числі і зарубіжні) забезпечити не можуть», – підкреслив директор НВЦ «Інфозахист» Ярослав Калінін в інтерв’ю для Українського військового порталу Defence Express.

Саме на виставці «Зброя та Безпека» НВЦ «Інфозахист» представив свою нову революційну розробку – комплекс радіотехнічної розвідки на базі БпЛА GEKATA, можливості якого порівнюють з AWACS.

«Ядро» комплексу – 10-кілограмові підвісні контейнери із обладнанням для ведення РТР, що розміщуються на безпілотних літальних апаратах. Склад комплексу: 6 дронів та наземний пост управління й збору інформації. За допомогою комплексу РТР GEKATA вести розвідку можна по суті цілодобово на відстані до 450 кілометрів від центру управління. У повітрі при цьому знаходитимуться 3 БпЛА, що мають малі розміри (розмах крила до 5 метрів), а відтак – і високу скритність, яка робить ці безпілотники максимально невразливими для противника», – підкреслив директор НВЦ «Інфозахист».

БпЛА PD-2, що входить до складу комплексу РТР GEKATA

Ярослав Калінін, директор НВЦ «Інфозахист», так прокоментував підсумки виставки «Зброя та Безпека-2021»:

«Для мене це платформа, на якій я можу знайти однодумців, поспілкуватися з людьми від рівня користувача, який сидить в окопі, до рівня інвестора, який може розвивати продукт та спонсорувати якусь ідею. У Міністра оборони України та у Віце-прем’єра знайшовся час відвідати саме наш стенд. Їм було представлено наш новий продукт окремою лінією, що в свою чергу дозволить в подальшому отримати допомогу в бюрократичних процесах, зокрема при постановці на озброєння, державних випробуваннях тощо. І це в перспективі наступного року допоможе нашій армії швидше отримати цей комплекс».

Дякуємо усім за проявлений інтерес до компанії та продукції НВЦ «Інфозахист». Продовжуємо роботу, в  тому числі над новими розробками, що будуть представлені на виставці «Зброя та Безпека» у наступному році.