​Розвідники опановують сучасні вітчизняні системи радіоелектронної розвідки

4 Листопада, 2021

* за матеріалами статті видання Defence Express
Повна версія статті

В 190-му навчальному центрі Сухопутних військ Збройних сил України, що дислокується в смт. Гуйва Житомирського району, завершується черговий етап підготовки до здачі іспитів спеціалістів школи радіоелектронної розвідки. В ході підготовки фахівців радіоелектронної розвідки використовується малогабаритна тактична система радіорозвідки “Пластун РП-525” розробки та виробництва української приватної компанії “НВЦ “Інфозахист”.

Під час практичних навчань курсанти 190-го навчального центру Сухопутних військ Збройних сил України відпрацьовують питання злагодження, взаємодії між постами пеленгації сигналів, моніторингу радіопростору, пошуку та реєстрації нових мереж.

В програмі підготовки, зокрема, відпрацювання питань пеленгації малогабаритним тактичним пеленгаційним комплексом. А також відпрацювання тренажу з питань спостереження, перехоплення та подальшої пеленгації джерел та радіомереж “противника”.

Наразі на заміну системи “Пластун РП-525” компанією “НВЦ “ІНФОЗАХИСТ” пропонується та постачається малогабаритна тактична систему радіорозвідки PLASTUN-RP3000, що призначена для пеленгування систем зв’язку противника, автоматизованого швидкісного радіомоніторингу.