​​IDEX-2021: Україна продовжує завойовувати світовий ринок

1 Березня, 2021

* за матеріалами статті видання Defense Express
Повна версія статті

25 лютого в Абу Дабі, Об’єднані Арабські Емірати, завершилась масштабна п’ятиденна Міжнародна виставка озброєнь IDEX-2021. Власну продукцію презентували понад 900 оборонних компаній з 59 країн світу, в тому числі Україна.

Розгорнула на Міжнародній виставці озброєнь IDEX-2021 свій власний стенд і українська приватна компанія НВЦ «ІНФОЗАХИСТ». На стенді компанії було представлено сучасні засоби радіомоніторингу та пеленгації, радіоелектронної розвідки, рішення у сфері розвідки з відкритих джерел та інформаційно-аналітична платформа. Більшість представлених продуктів компанії успішно пройшли апробацію в реальних бойових умовах протистояння російській військовій агресії на Сході України.

Зокрема, на стенді компанії «ІНФОЗАХИСТ» IDEX-2021 потенційні клієнти могли ознайомитись з мобільним комплексом радіорозвідки ХОРТИЦЯ-М, малогабаритним тактичним пеленгаційним комплексом PLASTUN-RP3000, багатофункціональним автоматизованим постом радіорозвідки APELLA, програмно-визначальним приймачем AURIS-R6000 та іншими продуктами компанії.

Зустріч на стенді компанії ІНФОЗАХИСТ під час виставки IDEX 2021

Представники НВЦ «ІНФОЗАХИСТ» відмітили, що під час виставки було проведено низку зустрічей з міжнародними партнерами, кінцевими користувачами з багатьох країн, а також потенційними клієнтами з країн Азії та Сходу.

Директор компанії Ярослав Калінін поділився своїми враженнями про виставку:

«ІНФОЗАХИСТ» відвідує IDEX вперше як самостійний учасник і це приємно, що на мапі виставки загорівся новий вогник з підписом «Україна». У результаті більше ніж 35 тисяч відвідувачів на власні очі побачили наш бренд та прапор нашої країни. Ми показали всьому світу, що Україна не тільки зберігає, але й розвиває свій потенціал у високотехнологічних галузях і поступово виходить на рівень світових брендів у цій складній сфері. Окремо хотілось би відмітити зустрічі з новими міжнародними партнерами, які потенційно призведуть до цікавих колаборацій. Поки деталі розголошувати не можемо – чекайте від нас новин найближчим часом».